Opublikuj swoje oferty na Everyhouse

Dzięki publikacji ofert na zwiększą Państwo ich widoczność i zapewnią precyzyjne dotarcie do zainteresowanych użytkowników.

Model rozliczeń za publikację ofert w polega na opłacie za kliknięcia: opłaty są pobierane tylko wtedy, gdy zainteresowany konkretną ofertą użytkownik kliknie w jej tytuł na stronie , aby przeczytać jej pełną treść.

Stawka za kliknięcie: netto         Minimalna kwota doładowania konta: netto

Po doładowaniu konta reklamodawcy Państwa oferty zostaną opublikowane w naszych wynikach wyszukiwania docierając do zainteresowanych użytkowników. Gdy stan środków na koncie osiąga poziom zerowy, oferty są automatycznie przesuwane na dalsze pozycje w indeksie wyszukiwania, a po krótkim czasie usuwane. Zasilenie konta pozwala na ich reaktywację.

Prosty interfejs umożliwia łatwe zarządzanie listą ofert, a dostęp do statystyk pozwala na monitorowanie skuteczności ruchu i kontrolę nad kosztami.

Dodatkowo, osobisty doradca zapewni Państwu wsparcie w zakresie specyficznych wymagań i potrzeb oraz doradzi optymalne rozwiązania pozwalające na zwiększenie widoczności Państwa ofert w wynikach wyszukiwania i dostarczenie maksymalnej ilości odpowiedzi na nie.

Zacznij już teraz - utwórz konto reklamodawcy Utwórz konto Reklamodawcy
lub Kontakt po więcej informacji
Akceptowane karty

Zaloguj się

E-mail  
Hasło  

Nie pamiętasz hasła?